Turizmus na Slovensku

Turizmus na Slovensku

Názov zariadeniaikona zoradenia Web
Hotel Podhradie
Hotel Podhradie www.podhradie.com
Hotel Pyramída
Hotel Pyramída
Hotel raj dedinky
Hotel Raj Dedinky - Dobšinská Maša www.hotelraj.sk
Hotel Regia *** Bojnice
Hotel Regia *** www.hotelregia.sk
Hotel RELAX***  Rajecké Teplice
Hotel RELAX*** Rajecké Teplice www.hotel-relax.sk
Hotel Sojka
Hotel Sojka www.sojka.eu
Hotel SOREA Baník
Hotel SOREA Baník www.sorea.sk
stevo.jpg
Hotel Štefánik - reštaurácia Alberína www.hotelstefanik.sk
Hotel Summit
Hotel Summit www.hotelsummit.sk
Hotel sv. Michal
Hotel sv. Michal www.hotelsvmichal.sk
Hotel Tatra****
Hotel Tatra**** www.hoteltatra.sk
Hotel Termal ***
Hotel Termal *** www.besenovanet.sk
Hotel_Thermia_Palace_-_Grand_restaurant.jpg
Hotel Thermia Palace - Grand restaurant www.kupelepiestany.sk
talia.jpg
Hotel Tilia - reštaurácia www.hoteltilia.sk
Hotel tri studničky - reštaurácia
Hotel tri studničky- reštaurácia www.tristudnicky.sk
Hotel Trnava
Hotel Trnava http://www.mirid.sk/Hotel-Trnava.html
u_leva.jpg
Hotel U Leva www.uleva.sk
Hotel Viktor***
Hotel Viktor*** www.hotelviktor.sk
Hotel Zátoka
Hotel Zátoka www.hotelzatoka.domasa.sk
Hotel Zátoka
Hotel Zátoka *** www.zatoka.sk
Hotel Zlatý dukát ****
Hotel Zlatý Dukát**** www.hotelzlatydukat.sk
Hotel_Zlaty_klucik_-_restauracia.jpg
Hotel Zlatý kľúčik - reštaurácia www.zlatyklucik.sk
Hotel *** Strachanovka
Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba www.strachanovka.sk
Hotel *** Strachanovka
Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba www.strachanovka.sk
Bw teledom hotel & conference center ***
HotelTeledom*** & Conference Center www.hotelteledom.sk
Hrad Beckov
Hrad Beckov www.bludni.sk
Hrad Červený Kameň
Hrad Červený Kameň www.snm.sk
Hrad Čičava
Hrad Čičava
Hrad Devín
Hrad Devín - Národná kultúrna pamiatka www.muzeum.bratislava.sk
Hrad Krásna Hôrka
Hrad Krásna Hôrka www.hradkrasnahorka.sk
Hrad Muráň
Hrad Muráň www.muran.sk
Hrad Strečno
Hrad Strečno www.pmza.sk
Intercamp Tatranec - Tatranská Lomnica ***
Intercamp Tatranec - Tatranská Lomnica *** www.hoteltatranec.com
Jaskyňa Domica
Jaskyňa Domica www.ssj.sk
Jaskyňa Driny
Jaskyňa Driny www.ssj.sk
Jasovská jaskyňa
Jasovská jaskyňa www.ssj.sk
Jazero Úhorná
Jazero Úhorná
karczma_mlyn.jpg
Karczma Mlyn www.karczmamlyn.sk
Kaskády - stredisko vzdelávania a oddychu
Kaskády - stredisko vzdelávania a oddychu www.kaskady.sk
Kaštiel
Kaštieľ
Kaštieľ a zámok Topoľčianky
Kaštieľ a zámok Topoľčianky www.jmf.sk/zamok
Kaštieľ Moravany nad Váhom
Kaštieľ Moravany nad Váhom

-

Kemping ŠRZ Drienok - Mošovce *
Kemping ŠRZ Drienok - Mošovce * www.drienok.sk
Kemping u svätého Urbana - Podhájska ****
Kemping u svätého Urbana - Podhájska **** www.obecpodhajska.sk/?menu=208
Kerling
Kerling
Kežmarský hrad
Kežmarský hrad www.kezmarok.com
Kogo - caffé ristorante
Kogo - caffé ristorante www.kogo.sk
Koliba Goral
Koliba Goral www.maguradonovaly.sk/koliba.html
Salaš Krištof
Koliba u sv. Krištofa - motorest www.usvkristofa.sk
Košice - Hornádska cyklotrasa - Červený vrch
Košice - Hornádska cyklotrasa - Červený vrch